APIE KONKURSĄ

Ar kada nors pagalvojai, kad norėtum turėti savo svajonių gertuvę, kuri būtų stilinga, originali ir visiškai tavo skonio?

O galbūt esi kūrybiškas, mėgsti piešti ir nuolatos sukuri kokį nors ypatingą piešinį, kurį norėtum įamžinti ir padovanoti savo klasės draugui?

Jeigu į bent vieną klausimą atsakei TAIP, šis konkursas kaip tik TAU!

Ir kas gi čia vyksta?

Siekiant populiarinti vandens kultūrą ir vandens vartojimo įpročius tarp jaunimo, didžiausia vandentvarkos įmonė šalyje „Vilniaus vandenys“ kartu su Vilniaus miesto savivaldybe organizuoja vandens gertuvių dizaino konkursą „Sveikas ir stilingas pasirinkimas“, kuriame kviečiami dalyvauti Vilniaus miesto mokyklų 5–12 klasių moksleiviai. Konkurse gali registruotis ir dalyvauti moksleiviai individualiai arba pedagogas gali užregistruoti visą klasę ar mokinių grupę.

Ką reikės daryti?

Pasitelkti savo vaizduotę, pažadinti savo kūrybiškumą ir sukurti stilingą dizainą (paveikslėlį) savo būsimai vandens gertuvei.

Koks prizas laukia nugalėtojų?

Net 3 konkurso nugalėtojų sukurti dizaino paveikslėliai bus atspausdinti ant gertuvių ir padovanoti visai klasei, kurioje mokosi dizainą sukūręs moksleivis.

Kokia konkurso eiga?

Iki 2023 m. sausio 27 d.

Norintys dalyvauti šiame konkurse turi registruotis šiame tinklalapyje.

Iki 2023 m. vasario 7 d.

Sukurtas dizaino paveikslėlis jpg ir (ar) png formatu turi būti atsiųstas iniciatoriui – įkeltas į šiame tinklalapyje esančią specialią formą, kuri bus prieinama nuo 2023 m. sausio 19 d.

SVARBU! Konkurso dalyviai atsiųsdami savo sukurtus dizaino paveikslėlius patvirtina, kad jie yra unikalūs, jų pačių sukurti, o naudojamos nuotraukos, ikonos ir kiti dizaino elementai yra iš legalių šaltinių arba pačių sukurti. Vienas iš dizaino elementų turi būti bendrovės „Vilniaus vandenys“ logotipas.

Iki 2023 m. vasario 11 d.

Visi konkursui atsiųsti dizainų pavyzdžiai bus patalpinti ir publikuojami šiame tinklalapyje.

2023 m. vasario 13–22 d.

Šiuo laikotarpiu interneto tinklalapyje bus galima balsuoti už labiausiai patinkantį dizainą.

Iki 2023 m. kovo 7 d. 

Tinklalapyje bus paskelbti net 3 šio konkurso nugalėtojai. Jais taps daugiausiai komisijos ir interneto vartotojų balsų surinkę dalyviai. Visų nugalėtojų sukurti dizainai papuoš vandens gertuves, kurios bus padovanotos ne tik jų kūrėjams, bet ir jų klasės draugams.

2023 m. kovo 22 d.

Minint Pasaulinę vandens dieną, bus apdovanoti konkurso nugalėtojai. Laimėtojams ir jų klasėms bus įteiktos pagal konkurso nugalėtojų sukurtus dizainus pagamintos unikalios, stilingos, tik jiems skirtos gertuvės.