Categories

Didžiausios vandentvarkos įmonės šalyje „Vilniaus vandenys“ kartu su Vilniaus miesto savivaldybe organizuojamame vandens gertuvių dizaino konkurse „Sveikas ir stilingas pasirinkimas“ užsiregistravo dalyvauti per 400 moksleivių, kurie mokosi 5–12 klasėse.

Dizaino paveikslėlius konkurso organizatoriams moksleiviai turi atsiųsti iki 2023 m. vasario 7 d. Visi konkursui atsiųsti dizainų pavyzdžiai bus patalpinti ir publikuojami šiame tinklalapyje iki vasario 11 d.

Konkursui atsiųsti darbai bus vertinami susumuojant interneto vartotojų ir 3 (trijų) vertinimo komisijos narių balsus. Vertinimo komisiją sudarys:
• Menininkė Monika Dirsytė.
Medijų ir reklamos dizainerė Renata Stasiūnienė.
• „Vilniaus vandenys“ komunikacijos skyriaus vadovė Renata Saulytė.

Interneto vartotojai už labiausiai patinkantį dizainą galės balsuoti vasario 13–22 dienomis.

Nugalėtojų sukurti dizaino paveikslėliai bus atspausdinti ant gertuvių, kurios, minint Pasaulinę vandens dieną, naujo dizaino gertuvės bus padovanotos ne tik nugalėtojams, bet ir jų klasės draugams.

Šiuo konkursu siekiama ne tik skatinti moksleivius vartoti daugiau vandens, formuoti sveikus jų gyvenimo įpročius, bet ir ugdyti atsakingą jaunąją kartą, kuriai rūpi mažinti plastiko naudojimą ir gamtos taršą ir kurių kuprinėje turima gertuvė yra neatsiejama kasdienių įpročių dalis.